ALS80G912NP350
KEMETKEMET
ALS80G912NP350 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS80G912NP350
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 9100UF 20% 350V SCREW
Duomenų lapai: ALS80G912NP350.pdf
  • Pranešimas
ALS80G912NP350 specifikacijos
Dalies numeris ALS80G912NP350 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 9100UF 20% 350V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1909 pcs Duomenų lapas ALS80G912NP350.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.031" Dia (77.00mm)
Serija ALS80 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 16A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 22.6A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 16 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 5.827" (148.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 25 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 9100µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 25 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 9100µF Programos General Purpose