ALS80G163NW250
KEMETKEMET
ALS80G163NW250 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS80G163NW250
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 16000UF 20% 250V SCREW
Duomenų lapai: ALS80G163NW250.pdf
  • Pranešimas
ALS80G163NW250 specifikacijos
Dalies numeris ALS80G163NW250 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 16000UF 20% 250V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1511 pcs Duomenų lapas ALS80G163NW250.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.031" Dia (77.00mm)
Serija ALS80 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 18.8A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 24.4A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 14 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 6.732" (171.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 19 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 16000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 19 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 16000µF Programos General Purpose