ALS80A913QW100
KEMETKEMET
ALS80A913QW100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS80A913QW100
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 91000UF 20% 100V SCREW
Duomenų lapai: ALS80A913QW100.pdf
  • Pranešimas
ALS80A913QW100 specifikacijos
Dalies numeris ALS80A913QW100 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 91000UF 20% 100V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1455 pcs Duomenų lapas ALS80A913QW100.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija ALS80 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 32.6A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 34.9A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 8 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 6.732" (171.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 7 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 91000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 7 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 91000µF Programos General Purpose