ALS80A203QS350
KEMETKEMET
ALS80A203QS350 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS80A203QS350
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 20000UF 20% 350V SCREW
Duomenų lapai: ALS80A203QS350.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 850 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 850 pcs
  • Pranešimas
ALS80A203QS350 specifikacijos
Dalies numeris ALS80A203QS350 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 20000UF 20% 350V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 850 pcs Duomenų lapas ALS80A203QS350.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija ALS80 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 24.4A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 31.8A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 10 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 7.717" (196.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 13 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 20000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 13 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 20000µF Programos General Purpose