ALS80A134LM040
KEMETKEMET
ALS80A134LM040 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS80A134LM040
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 130000UF 20% 40V SCREW
Duomenų lapai: ALS80A134LM040.pdf
  • Pranešimas
ALS80A134LM040 specifikacijos
Dalies numeris ALS80A134LM040 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 130000UF 20% 40V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2785 pcs Duomenų lapas ALS80A134LM040.pdf
Įtampa - Įvertinta 40V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 2.500" Dia (63.50mm)
Serija ALS80 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 24.3A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 26.1A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 1.122" (28.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 9 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 5.236" (133.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 9 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 130000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 9 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 130000µF Programos General Purpose