ALS71H133NS400
KEMETKEMET
ALS71H133NS400 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS71H133NS400
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 13000UF 20% 400V SCREW
Duomenų lapai: ALS71H133NS400.pdf
  • Pranešimas
ALS71H133NS400 specifikacijos
Dalies numeris ALS71H133NS400 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 13000UF 20% 400V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1382 pcs Duomenų lapas ALS71H133NS400.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.031" Dia (77.00mm)
Serija ALS71 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 22.1A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 29.8A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 12 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 7.717" (196.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 18 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 13000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 18 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 13000µF Programos General Purpose