ALS71G622NW550
KEMETKEMET
ALS71G622NW550 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS71G622NW550
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 6200UF 20% 550V SCREW
Duomenų lapai: ALS71G622NW550.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 994 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 994 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
48 pcs
  • Pranešimas
ALS71G622NW550 specifikacijos
Dalies numeris ALS71G622NW550 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 6200UF 20% 550V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 994 pcs Duomenų lapas ALS71G622NW550.pdf
Įtampa - Įvertinta 550V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.031" Dia (77.00mm)
Serija ALS71 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 17.6A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 24A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 66 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 6.732" (171.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 76 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 6200µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 76 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 6200µF Programos General Purpose