ALS71C564QH025
KEMETKEMET
ALS71C564QH025 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS71C564QH025
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 560000UF 20% 25V SCREW
Duomenų lapai: ALS71C564QH025.pdf
  • Pranešimas
ALS71C564QH025 specifikacijos
Dalies numeris ALS71C564QH025 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 560000UF 20% 25V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2115 pcs Duomenų lapas ALS71C564QH025.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija ALS71 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 32A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 32.7A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 9 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 3.937" (100.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 8 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 560000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 560000µF Programos General Purpose