ALS71A822QC250
KEMETKEMET
ALS71A822QC250 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS71A822QC250
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 8200UF 20% 250V SCREW
Duomenų lapai: ALS71A822QC250.pdf
  • Pranešimas
ALS71A822QC250 specifikacijos
Dalies numeris ALS71A822QC250 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 8200UF 20% 250V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2191 pcs Duomenų lapas ALS71A822QC250.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija ALS71 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 13.9A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 18.1A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 30 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 2.717" (69.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 41 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 8200µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 41 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 8200µF Programos General Purpose