ALS71A621DB400
KEMETKEMET
ALS71A621DB400 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS71A621DB400
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 620UF 20% 400V SCREW
Duomenų lapai: ALS71A621DB400.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
ALS71A621DB400 specifikacijos
Dalies numeris ALS71A621DB400 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 620UF 20% 400V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10606 pcs Duomenų lapas ALS71A621DB400.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.417" Dia (36.00mm)
Serija ALS71 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 3.5A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.8A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.504" (12.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 142 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 2.520" (64.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 250 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 620µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 250 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 620µF Programos General Purpose