ALS71A363DE040
KEMETKEMET
ALS71A363DE040 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS71A363DE040
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 36000UF 20% 40V SCREW
Duomenų lapai: ALS71A363DE040.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
ALS71A363DE040 specifikacijos
Dalies numeris ALS71A363DE040 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 36000UF 20% 40V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9700 pcs Duomenų lapas ALS71A363DE040.pdf
Įtampa - Įvertinta 40V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.417" Dia (36.00mm)
Serija ALS71 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 12.7A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 15.1A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Kiti vardai A490FH363M040A
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.504" (12.80mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 23 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 3.307" (84.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 27 mOhm @ 100Hz
Išsamus aprašymas 36000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 27 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C Talpa 36000µF