ALS70H432NJ550
KEMETKEMET
ALS70H432NJ550 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS70H432NJ550
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 4300UF 20% 550V SCREW
Duomenų lapai: ALS70H432NJ550.pdf
  • Pranešimas
ALS70H432NJ550 specifikacijos
Dalies numeris ALS70H432NJ550 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 4300UF 20% 550V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1672 pcs Duomenų lapas ALS70H432NJ550.pdf
Įtampa - Įvertinta 550V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.031" Dia (77.00mm)
Serija ALS70 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 14.2A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 19.8A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 95 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 4.606" (117.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 108 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 4300µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 108 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 4300µF Programos General Purpose