ALS70H363LM100
KEMETKEMET
ALS70H363LM100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS70H363LM100
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 36000UF 20% 100V SCREW
Duomenų lapai: ALS70H363LM100.pdf
  • Pranešimas
ALS70H363LM100 specifikacijos
Dalies numeris ALS70H363LM100 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 36000UF 20% 100V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2544 pcs Duomenų lapas ALS70H363LM100.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 2.500" Dia (63.50mm)
Serija ALS70 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 25.3A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 28.8A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.122" (28.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 12 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 5.236" (133.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 13 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 36000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 13 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 36000µF Programos General Purpose