ALS70C822QW550
KEMETKEMET
ALS70C822QW550 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS70C822QW550
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 8200UF 20% 550V SCREW
Duomenų lapai: ALS70C822QW550.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 776 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 776 pcs
  • Pranešimas
ALS70C822QW550 specifikacijos
Dalies numeris ALS70C822QW550 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 8200UF 20% 550V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 776 pcs Duomenų lapas ALS70C822QW550.pdf
Įtampa - Įvertinta 550V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija ALS70 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 21.7A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 29.7A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 50 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 6.732" (171.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 57 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 8200µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 57 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 8200µF Programos General Purpose