ALS70A684QS040
KEMETKEMET
ALS70A684QS040 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS70A684QS040
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 680000UF 20% 40V SCREW
Duomenų lapai: ALS70A684QS040.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
48 pcs
  • Pranešimas
ALS70A684QS040 specifikacijos
Dalies numeris ALS70A684QS040 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 680000UF 20% 40V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1136 pcs Duomenų lapas ALS70A684QS040.pdf
Įtampa - Įvertinta 40V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija ALS70 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 42A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 43.1A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 7 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 7.717" (196.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 5 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 680000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 680000µF Programos General Purpose