ALS70A512QC350
KEMETKEMET
ALS70A512QC350 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS70A512QC350
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 5100UF 20% 350V SCREW
Duomenų lapai: ALS70A512QC350.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
48 pcs
  • Pranešimas
ALS70A512QC350 specifikacijos
Dalies numeris ALS70A512QC350 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 5100UF 20% 350V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2176 pcs Duomenų lapas ALS70A512QC350.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija ALS70 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 12.9A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 18.1A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 30 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 2.717" (69.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 46 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 5100µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 46 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 5100µF Programos General Purpose