ALS70A362KE250
KEMETKEMET
ALS70A362KE250 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS70A362KE250
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 3600UF 20% 250V SCREW
Duomenų lapai: ALS70A362KE250.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ALS70A362KE250 specifikacijos
Dalies numeris ALS70A362KE250 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 3600UF 20% 250V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7132 pcs Duomenų lapas ALS70A362KE250.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 2.008" Dia (51.00mm)
Serija ALS70 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 8.7A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 13.6A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Kiti vardai 399-14332
A390LH362M250A
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 18000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.874" (22.20mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 50 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 3.307" (84.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 74 mOhm @ 100Hz
Išsamus aprašymas 3600µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 74 mOhm @ 100Hz 18000 Hrs @ 85°C Talpa 3600µF