ALS70A243QT350
KEMETKEMET
ALS70A243QT350 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS70A243QT350
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 24000UF 20% 350V SCREW
Duomenų lapai: ALS70A243QT350.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 994 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 994 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
ALS70A243QT350 specifikacijos
Dalies numeris ALS70A243QT350 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 24000UF 20% 350V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 994 pcs Duomenų lapas ALS70A243QT350.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija ALS70 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 30A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 38A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Kiti vardai 399-14378
A390UW243M350A
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 1.252" (31.80mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 9 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 8.740" (222.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 12 mOhm @ 100Hz
Išsamus aprašymas 24000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 12 mOhm @ 100Hz 20000 Hrs @ 85°C Talpa 24000µF