ALS70A104NT100
KEMETKEMET
ALS70A104NT100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALS70A104NT100
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 100000UF 20% 100V SCREW
Duomenų lapai: ALS70A104NT100.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
48 pcs
  • Pranešimas
ALS70A104NT100 specifikacijos
Dalies numeris ALS70A104NT100 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 100000UF 20% 100V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1483 pcs Duomenų lapas ALS70A104NT100.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.031" Dia (77.00mm)
Serija ALS70 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 32.6A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 34.4A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 9 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 8.740" (222.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 8 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 100000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 100000µF Programos General Purpose