ALP22A153DE063
KEMETKEMET
ALP22A153DE063 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALP22A153DE063
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 15000UF 20% 63V SNAP
Duomenų lapai: 1.ALP22A153DE063.pdf2.ALP22A153DE063.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ALP22A153DE063 specifikacijos
Dalies numeris ALP22A153DE063 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 15000UF 20% 63V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6883 pcs Duomenų lapas 1.ALP22A153DE063.pdf2.ALP22A153DE063.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.575" Dia (40.00mm)
Serija ALP Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Kiti vardai 399-11411
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks
Lifetime @ Temp. 26000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.787" (20.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 3.031" (77.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 15000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 26000 Hrs @ 85°C
Talpa 15000µF Programos General Purpose