ALF40G391EF500
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALF40G391EF500
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALU 390UF 20% 500V PRESSFIT
Duomenų lapai: ALF40G391EF500.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
216 pcs
  • Pranešimas
ALF40G391EF500 specifikacijos
Dalies numeris ALF40G391EF500 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALU 390UF 20% 500V PRESSFIT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9031 pcs Duomenų lapas ALF40G391EF500.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.575" Dia (40.00mm)
Serija ALF40 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.94A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.81A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole, Press-Fit Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.984" (25.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 470 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 2.047" (52.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 580 mOhm @ 100Hz
Išsamus aprašymas 390µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 580 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C Talpa 390µF