ALF40C122KP500
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALF40C122KP500
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALU 1200UF 20% 500V PRESSFIT
Duomenų lapai: ALF40C122KP500.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
96 pcs
  • Pranešimas
ALF40C122KP500 specifikacijos
Dalies numeris ALF40C122KP500 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALU 1200UF 20% 500V PRESSFIT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3875 pcs Duomenų lapas ALF40C122KP500.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.969" Dia (50.00mm)
Serija ALF40 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 6.27A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 11A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole, Press-Fit Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.886" (22.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 160 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 4.213" (107.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 190 mOhm @ 100Hz
Išsamus aprašymas 1200µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 190 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C Talpa 1200µF