ALF20G681EL550
KEMETKEMET
ALF20G681EL550 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALF20G681EL550
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALU 680UF 20% 550V PRESSFIT
Duomenų lapai: ALF20G681EL550.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
216 pcs
  • Pranešimas
ALF20G681EL550 specifikacijos
Dalies numeris ALF20G681EL550 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALU 680UF 20% 550V PRESSFIT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6669 pcs Duomenų lapas ALF20G681EL550.pdf
Įtampa - Įvertinta 550V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.575" Dia (40.00mm)
Serija ALF20 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 3.87A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.18A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole, Press-Fit Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.984" (25.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 450 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 3.228" (82.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 514 mOhm @ 100Hz
Išsamus aprašymas 680µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 514 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 680µF