ALF20G561EF400
KEMETKEMET
ALF20G561EF400 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALF20G561EF400
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALU 560UF 20% 400V PRESSFIT
Duomenų lapai: ALF20G561EF400.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
216 pcs
  • Pranešimas
ALF20G561EF400 specifikacijos
Dalies numeris ALF20G561EF400 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALU 560UF 20% 400V PRESSFIT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12846 pcs Duomenų lapas ALF20G561EF400.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.575" Dia (40.00mm)
Serija ALF20 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 3.41A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.19A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole, Press-Fit Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.984" (25.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 141 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 2.047" (52.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 216 mOhm @ 100Hz
Išsamus aprašymas 560µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 216 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 560µF