ALF20G182EH250
KEMETKEMET
ALF20G182EH250 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALF20G182EH250
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALU 1800UF 20% 250V PRESSFIT
Duomenų lapai: ALF20G182EH250.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
216 pcs
  • Pranešimas
ALF20G182EH250 specifikacijos
Dalies numeris ALF20G182EH250 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALU 1800UF 20% 250V PRESSFIT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9281 pcs Duomenų lapas ALF20G182EH250.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.575" Dia (40.00mm)
Serija ALF20 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 5.92A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.34A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole, Press-Fit Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.984" (25.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 58 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 2.441" (62.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 74 mOhm @ 100Hz
Išsamus aprašymas 1800µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 74 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 1800µF