ALF20C822DD063
KEMETKEMET
ALF20C822DD063 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALF20C822DD063
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALU 8200UF 20% 63V PRESSFIT
Duomenų lapai: ALF20C822DD063.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
ALF20C822DD063 specifikacijos
Dalies numeris ALF20C822DD063 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALU 8200UF 20% 63V PRESSFIT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17989 pcs Duomenų lapas ALF20C822DD063.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.378" Dia (35.00mm)
Serija ALF20 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 4.31A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.8A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole, Press-Fit Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.886" (22.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 55 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 1.654" (42.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 69 mOhm @ 100Hz
Išsamus aprašymas 8200µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 69 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 8200µF