ALF20C821DD250
KEMETKEMET
ALF20C821DD250 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALF20C821DD250
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALU 820UF 20% 250V PRESSFIT
Duomenų lapai: ALF20C821DD250.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
ALF20C821DD250 specifikacijos
Dalies numeris ALF20C821DD250 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALU 820UF 20% 250V PRESSFIT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15963 pcs Duomenų lapas ALF20C821DD250.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.378" Dia (35.00mm)
Serija ALF20 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.55A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.72A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole, Press-Fit Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.886" (22.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 129 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 1.654" (42.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 198 mOhm @ 100Hz
Išsamus aprašymas 820µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 198 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 820µF