ALF20C123EL100
KEMETKEMET
ALF20C123EL100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALF20C123EL100
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALU 12000UF 20% 100V PRESSFT
Duomenų lapai: ALF20C123EL100.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
216 pcs
  • Pranešimas
ALF20C123EL100 specifikacijos
Dalies numeris ALF20C123EL100 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALU 12000UF 20% 100V PRESSFT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7028 pcs Duomenų lapas ALF20C123EL100.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.575" Dia (40.00mm)
Serija ALF20 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 9.14A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 9.45A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole, Press-Fit Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.886" (22.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 27 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 3.228" (82.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 31 mOhm @ 100Hz
Išsamus aprašymas 12000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 31 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 12000µF