ALC10A561DL500
KEMETKEMET
ALC10A561DL500 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALC10A561DL500
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 560UF 20% 500V SNAP
Duomenų lapai: ALC10A561DL500.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ALC10A561DL500 specifikacijos
Dalies numeris ALC10A561DL500 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 560UF 20% 500V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7841 pcs Duomenų lapas ALC10A561DL500.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.378" Dia (35.00mm)
Serija ALC10 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 3.5A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.57A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai 399-5943
A521EP561M500A
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 182 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 3.228" (82.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 250 mOhm @ 100Hz
Išsamus aprašymas 560µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 250 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 560µF