ALA8DD471CF400
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALA8DD471CF400
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas ALU SNAP IN 470UF 400V
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
320 pcs
  • Pranešimas
ALA8DD471CF400 specifikacijos
Dalies numeris ALA8DD471CF400 Gamintojas KEMET
apibūdinimas ALU SNAP IN 470UF 400V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16397 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.378" Dia (35.00mm)
Serija ALA8D Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.7A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.84A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 163 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 1.772" (45.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 322.4 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 470µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 322.4 mOhm @ 100Hz
Talpa 470µF Programos Automotive