ALA8DC361DC450
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALA8DC361DC450
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas ALU SNAP IN 360UF 450V
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
ALA8DC361DC450 specifikacijos
Dalies numeris ALA8DC361DC450 Gamintojas KEMET
apibūdinimas ALU SNAP IN 360UF 450V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15784 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.181" Dia (30.00mm)
Serija ALA8D Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.26A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.01A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 207.2 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 1.772" (45.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 386 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 360µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 386 mOhm @ 100Hz
Talpa 360µF Programos Automotive