ALA7DA471DD450
KEMETKEMET
ALA7DA471DD450 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALA7DA471DD450
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas ALU SNAP IN 470UF 450V
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ALA7DA471DD450 specifikacijos
Dalies numeris ALA7DA471DD450 Gamintojas KEMET
apibūdinimas ALU SNAP IN 470UF 450V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17326 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.181" Dia (30.00mm)
Serija ALA7D Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.79A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.92A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In
Kiti vardai 399-17941 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 299 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 1.378" (35.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 327 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 470µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 327 mOhm @ 100Hz
Talpa 470µF Programos Automotive