A767KS106M2ALAE045
KEMETKEMET
A767KS106M2ALAE045 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A767KS106M2ALAE045
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 10UF 20% 100V SMD
Duomenų lapai: 1.A767KS106M2ALAE045.pdf2.A767KS106M2ALAE045.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
A767KS106M2ALAE045 specifikacijos
Dalies numeris A767KS106M2ALAE045 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM POLY 10UF 20% 100V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78424 pcs Duomenų lapas 1.A767KS106M2ALAE045.pdf2.A767KS106M2ALAE045.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija A767
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 85mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.7A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 399-15652-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.508" (12.90mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 45 mOhm Išsamus aprašymas 10µF 100V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 45 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 10µF Programos General Purpose