A765MU158M0GLAE012
KEMETKEMET
A765MU158M0GLAE012 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A765MU158M0GLAE012
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 1500UF 20% 4V SMD
Duomenų lapai: A765MU158M0GLAE012.pdf
  • Pranešimas
A765MU158M0GLAE012 specifikacijos
Dalies numeris A765MU158M0GLAE012 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM POLY 1500UF 20% 4V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 155639 pcs Duomenų lapas A765MU158M0GLAE012.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm) Serija A765
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 272mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.44A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 50 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.508" (12.90mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 12 mOhm
Išsamus aprašymas 1500µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 12 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Talpa 1500µF