A765EB476M1ELAE040
KEMETKEMET
A765EB476M1ELAE040 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A765EB476M1ELAE040
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 47UF 20% 25V SMD
Duomenų lapai: A765EB476M1ELAE040.pdf
  • Pranešimas
A765EB476M1ELAE040 specifikacijos
Dalies numeris A765EB476M1ELAE040 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM POLY 47UF 20% 25V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 331448 pcs Duomenų lapas A765EB476M1ELAE040.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm) Serija A765
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 60mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.2A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 399-16509-2
A765EB476M1ELAE040-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.236" (6.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 40 mOhm Išsamus aprašymas 47µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 40 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 47µF Programos General Purpose