A759MS156M2CAAE094
KEMETKEMET
A759MS156M2CAAE094 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A759MS156M2CAAE094
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 15UF 20% 160V T/H
Duomenų lapai: A759MS156M2CAAE094.pdf
  • Pranešimas
A759MS156M2CAAE094 specifikacijos
Dalies numeris A759MS156M2CAAE094 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM POLY 15UF 20% 160V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 90306 pcs Duomenų lapas A759MS156M2CAAE094.pdf
Įtampa - Įvertinta 160V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm) Serija A759
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 79mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.58A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 399-14160
A759MS156M2CAAE094-ND
EA759MS156M2CAA
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 94 mOhm Išsamus aprašymas 15µF 160V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 94 mOhm 2000 Hrs @ 125°C
Talpa 15µF Programos General Purpose