A758KK227M1AAAE014
KEMETKEMET
A758KK227M1AAAE014 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A758KK227M1AAAE014
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 220UF 20% 10V T/H
Duomenų lapai: A758KK227M1AAAE014.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
A758KK227M1AAAE014 specifikacijos
Dalies numeris A758KK227M1AAAE014 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM POLY 220UF 20% 10V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 353350 pcs Duomenų lapas A758KK227M1AAAE014.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija A758
Ripple Current @ High Frequency 4.8A @ 100kHz Reitingai -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai 399-14129
A758KK227M1AAAE014-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.354" (9.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 14 mOhm
Išsamus aprašymas 220µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 14 mOhm 5000 Hrs @ 105°C Talpa 220µF