A72UT2470AA00K
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A72UT2470AA00K
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 0.047UF 10% 2KVDC AXIAL
Duomenų lapai: A72UT2470AA00K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
A72UT2470AA00K specifikacijos
Dalies numeris A72UT2470AA00K Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 0.047UF 10% 2KVDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 55546 pcs Duomenų lapas A72UT2470AA00K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 2000V (2kV) Įtampos įvertinimas - AC 500V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.886" Dia x 1.299" L (22.50mm x 33.00mm) Serija A72
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 399-17916
72UT2470AA00K
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.047µF Film Capacitor 500V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Axial
Talpa 0.047µF Programos DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
A72QT3100AA02M
A72QT3100AA02M
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP FILM 0.1UF 20% 1KVDC AXIAL
Sandelyje: 29233 pcs
parsisiųsti: A72QT3100AA02M.pdf
RFQ
A72PL8
A72PL8
Gamintojai: Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas: RF ANT 72MHZ WHIP STR PL CONN 8"
Sandelyje: 4664 pcs
parsisiųsti: A72PL8.pdf
RFQ
A720
A720
Gamintojai: TPI (Test Products International)
apibūdinimas: CALIBRATION KIT
parsisiųsti:
A722
A722
apibūdinimas: SENSOR PROTECTIVE CAP
parsisiųsti:
A72QK2100ZA00M
A72QK2100ZA00M
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP FILM 10000PF 20% 1KVDC AXIAL