50HV26B123KC
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 50HV26B123KC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.012UF 5KV X7R RADIAL
Duomenų lapai: 50HV26B123KC.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 649 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 649 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
50HV26B123KC specifikacijos
Dalies numeris 50HV26B123KC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.012UF 5KV X7R RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 649 pcs Duomenų lapas 50HV26B123KC.pdf
Įtampa - Įvertinta 5000V (5kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.770" L x 0.270" W (19.56mm x 6.86mm) Serija HV
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks Švino stilius Straight
"Lead Spacing" 0.675" (17.14mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.720" (18.29mm) funkcijos High Voltage, High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.012µF ±10% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
Talpa 0.012µF Programos Downhole