20HV30B102KCM
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 20HV30B102KCM
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 2KV X7R RADIAL
Duomenų lapai: 20HV30B102KCM.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
11 pcs
  • Pranešimas
20HV30B102KCM specifikacijos
Dalies numeris 20HV30B102KCM Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1000PF 2KV X7R RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1087 pcs Duomenų lapas 20HV30B102KCM.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.450" L x 0.200" W (11.43mm x 5.08mm) Serija HV
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks Švino stilius Straight
"Lead Spacing" 0.300" (7.62mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.220" (5.59mm) funkcijos High Voltage, High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
Talpa 1000pF Programos Downhole