05HV11B223KCM
KEMETKEMET
05HV11B223KCM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 05HV11B223KCM
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.022UF 500V X7R RADIAL
Duomenų lapai: 05HV11B223KCM.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 863 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 863 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
05HV11B223KCM specifikacijos
Dalies numeris 05HV11B223KCM Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.022UF 500V X7R RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 863 pcs Duomenų lapas 05HV11B223KCM.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.320" L x 0.250" W (8.13mm x 6.35mm) Serija HV
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks Švino stilius Straight
"Lead Spacing" 0.200" (5.08mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.300" (7.62mm) funkcijos High Voltage, High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.022µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R Radial
Talpa 0.022µF Programos Downhole