K50-HC0CSE49.1520MR
AVX Corp/Kyocera Corp
K50-HC0CSE49.1520MR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: K50-HC0CSE49.1520MR
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corp/Kyocera Corp
Prekės aprašymas OSC XO 49.152MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: K50-HC0CSE49.1520MR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
K50-HC0CSE49.1520MR specifikacijos
Dalies numeris K50-HC0CSE49.1520MR Gamintojas AVX Corp/Kyocera Corp
apibūdinimas OSC XO 49.152MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 45211 pcs Duomenų lapas K50-HC0CSE49.1520MR.pdf
Įveskite XO (Standard) Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
"Shell" stilius 5V Serija K50-HC, Kyocera
RoHS statusas Digi-Reel® Reitingai -
Polarizacija 4-SMD, No Lead Išvestis Enable/Disable
Kiti vardai 478-2081-6 Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Gamintojo kodas K50-HC0CSE49.1520MR
Aukštis - sėdi (maks.) 0.063" (1.60mm) Dažnio tolerancija ±50ppm
Dažnumas - 1 rezultatas 30mA Dažnumas 49.152MHz
Išplėstas aprašymas 49.152MHz CMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 5V 50mA Enable/Disable apibūdinimas OSC XO 49.152MHZ CMOS SMD
Dabartinis - tiekimas (maks.) CMOS Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 50mA