K50-HC0CSE24.5760MR
AVX Corp/Kyocera Corp
K50-HC0CSE24.5760MR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: K50-HC0CSE24.5760MR
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corp/Kyocera Corp
Prekės aprašymas OSC XO 24.576MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: K50-HC0CSE24.5760MR.pdf
  • Pranešimas
K50-HC0CSE24.5760MR specifikacijos
Dalies numeris K50-HC0CSE24.5760MR Gamintojas AVX Corp/Kyocera Corp
apibūdinimas OSC XO 24.576MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80381 pcs Duomenų lapas K50-HC0CSE24.5760MR.pdf
Įveskite XO (Standard) Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
"Shell" stilius 5V Serija K50-HC, Kyocera
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Reitingai -
Polarizacija 4-SMD, No Lead Išvestis Enable/Disable
Kiti vardai 478-2074-2
K50HC0CSE245760MR
KC7050C24.5760C50D00
Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Gamintojo kodas K50-HC0CSE24.5760MR
Aukštis - sėdi (maks.) 0.063" (1.60mm) Dažnio tolerancija ±50ppm
Dažnumas - 1 rezultatas 30mA Dažnumas 24.576MHz
Išplėstas aprašymas 24.576MHz CMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 5V 35mA Enable/Disable apibūdinimas OSC XO 24.576MHZ CMOS SMD
Dabartinis - tiekimas (maks.) CMOS Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 35mA