L-07C27NJV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-07C27NJV4T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: L-07C27NJV4T
Gamintojas / Gamintojas: Johanson Technology
Prekės aprašymas FIXED IND 27NH 200MA 900 MOHM
Duomenų lapai: L-07C27NJV4T.pdf
  • Pranešimas
L-07C27NJV4T specifikacijos
Dalies numeris L-07C27NJV4T Gamintojas Johanson Technology
apibūdinimas FIXED IND 27NH 200MA 900 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4195 pcs Duomenų lapas L-07C27NJV4T.pdf
Įveskite Multilayer Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 (1005 Metric) Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Ekranavimas Unshielded Serija -
Reitingai - Q @ Freq 8 @ 100MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ceramic
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100MHz
Induktyvumas 27nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 1.9GHz Išsamus aprašymas 27nH Unshielded Multilayer Inductor 200mA 900 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC rezistorius (DCR) 900 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 200mA