L-05B33NJT6
Johanson TechnologyJohanson Technology
Johanson Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: L-05B33NJT6
Gamintojas / Gamintojas: Johanson Technology
Prekės aprašymas FIXED IND 33NH 200MA 2.3 OHM SMD
Duomenų lapai: L-05B33NJT6.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
L-05B33NJT6 specifikacijos
Dalies numeris L-05B33NJT6 Gamintojas Johanson Technology
apibūdinimas FIXED IND 33NH 200MA 2.3 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5929 pcs Duomenų lapas L-05B33NJT6.pdf
Įveskite Multilayer Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas 0201 (0603 Metric) Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Ekranavimas Unshielded Serija -
Reitingai - Q @ Freq 4 @ 100MHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ceramic
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100MHz
Induktyvumas 33nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.013" (0.33mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 21GHz Išsamus aprašymas 33nH Unshielded Multilayer Inductor 200mA 0201 (0603 Metric)
DC rezistorius (DCR) - Dabartinis įvertinimas 200mA