5515BP15C975E
Johanson TechnologyJohanson Technology
5515BP15C975E Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5515BP15C975E
Gamintojas / Gamintojas: Johanson Technology
Prekės aprašymas FILTER BANDPASS 5.5GHZ WIFI
Duomenų lapai: 5515BP15C975E.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
5515BP15C975E specifikacijos
Dalies numeris 5515BP15C975E Gamintojas Johanson Technology
apibūdinimas FILTER BANDPASS 5.5GHZ WIFI "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 293791 pcs Duomenų lapas 5515BP15C975E.pdf
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija -
Ripple - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad Kiti vardai 712-1136-1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įterpimo nuostolis 2dB Aukštis (maks.) 0.041" (1.05mm)
Dažnumas 5.5GHz Center Filtro tipas Band Pass
Juostos plotis 975MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
5515BP15B975E
5515BP15B975E
Gamintojai: Johanson Technology
apibūdinimas: FILTER BANDPASS 5.5GHZ WIFI