500R07S1R2BV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
500R07S1R2BV4T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 500R07S1R2BV4T
Gamintojas / Gamintojas: Johanson Technology
Prekės aprašymas CAP CER 1.2PF 50V C0G/NP0 0402
Duomenų lapai: 500R07S1R2BV4T.pdf
  • Pranešimas
500R07S1R2BV4T specifikacijos
Dalies numeris 500R07S1R2BV4T Gamintojas Johanson Technology
apibūdinimas CAP CER 1.2PF 50V C0G/NP0 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2403986 pcs Duomenų lapas 500R07S1R2BV4T.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±0.1pF
Storis (maks.) 0.024" (0.61mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm) Serija S
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai 500R07S1R2BV4T-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Q, Low Loss Išsamus aprašymas 1.2pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Talpa 1.2pF Programos RF, Microwave, High Frequency