2595FB39A0050E
Johanson TechnologyJohanson Technology
2595FB39A0050E Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2595FB39A0050E
Gamintojas / Gamintojas: Johanson Technology
Prekės aprašymas BALUN DUAL 50/50 1008 6 PC PAD
Duomenų lapai: 2595FB39A0050E.pdf
RoHs statusas Švinas be išimties / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
2595FB39A0050E specifikacijos
Dalies numeris 2595FB39A0050E Gamintojas Johanson Technology
Galimas kiekis 4342 pcs Duomenų lapas 2595FB39A0050E.pdf
Serija - Grąžinimo nuostolis (min) 11.7dB, 9.5dB
Fazių skirtumas 180° ±10° Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1008 (2520 Metric), 6 PC Pad Kiti vardai 712-1405-1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža - nesubalansuotas / subalansuotas 50 / 50 Ohm Dažnių diapazonas 2.5GHz ~ 2.69GHz, 2.469GHz ~ 2.69GHz
Išsamus aprašymas RF Balun 2.5GHz ~ 2.69GHz, 2.469GHz ~ 2.69GHz 50 / 50 Ohm 1008 (2520 Metric), 6 PC Pad
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
2598BP39A0205E
2598BP39A0205E
Gamintojai: Johanson Technology
apibūdinimas: CERAMIC BAND PASS FILTER 2.6 GHZ
Sandelyje: 5969 pcs
parsisiųsti:
RFQ
2597
Gamintojai: Greenlee Communications
apibūdinimas: TAG, CRIMP CHART (6T, W KA22, KC
Sandelyje: 28847 pcs
parsisiųsti:
RFQ
2595
Gamintojai: Lumberg Automation
apibūdinimas: RKMV 3-224/30M
2593BP44B186E
2593BP44B186E
apibūdinimas: FILTER BANDPASS WIMAX 2.593GHZ