251R14S910FV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
251R14S910FV4T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 251R14S910FV4T
Gamintojas / Gamintojas: Johanson Technology
Prekės aprašymas CAP CER 91PF 250V NP0 0603
Duomenų lapai: 251R14S910FV4T.pdf
  • Pranešimas
251R14S910FV4T specifikacijos
Dalies numeris 251R14S910FV4T Gamintojas Johanson Technology
apibūdinimas CAP CER 91PF 250V NP0 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 151393 pcs Duomenų lapas 251R14S910FV4T.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.035" (0.89mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.062" L x 0.032" W (1.57mm x 0.81mm) Serija S
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Q, Low Loss
Išsamus aprašymas 91pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Talpa 91pF