251R14S2R4BV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
251R14S2R4BV4T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 251R14S2R4BV4T
Gamintojas / Gamintojas: Johanson Technology
Prekės aprašymas CAP CER 2.4PF 250V C0G/NP0 0603
Duomenų lapai: 251R14S2R4BV4T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
251R14S2R4BV4T specifikacijos
Dalies numeris 251R14S2R4BV4T Gamintojas Johanson Technology
apibūdinimas CAP CER 2.4PF 250V C0G/NP0 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 739884 pcs Duomenų lapas 251R14S2R4BV4T.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±0.1pF
Storis (maks.) 0.035" (0.89mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.062" L x 0.032" W (1.57mm x 0.81mm) Serija S
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 712-1337-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Q, Low Loss Išsamus aprašymas 2.4pF ±0.1pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Talpa 2.4pF Programos RF, Microwave, High Frequency